25.3.2020

Kalendárium akcí na webu AMG nově rozšířeno o prezentaci online aktivit muzeí a galerií

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v reakci na aktuální situaci a dosavadní vývoj přijatých opatření v souvislosti s pandemií koronaviru nabízíme členským muzeím a galeriím možnost prezentovat na webových stránkách AMG jejich aktivity probíhající v online prostoru.

V sekci Kalendárium akcí jsme vytvořili novou záložku nazvanou Online aktivity.

Stačí zaslat vyplněný formulář ( 40 kB) nebo vlastní zpracované podklady na adresu: kalendarium@cz-museums.cz.

Vždy je třeba uvést link (adresu odkazu), na kterém lze Vaši akci či aktivitu vyhledat.

Neváhejte a dejte nám vědět,
jak se snažíte s nastalou situací vypořádat. Rádi Vám s propagací Vašich aktivit pomůžeme!

Těšíme se na spolupráci!

Online dotazník pro muzea a galerie

Vše dostupné na jednom místě

Ve dnech 12. října až 3. listopadu 2020 se zakazují návštěvy a prohlídky muzeí a galerií