22.4.2020

Virtuální muzeum III – Světelný design expozic

6. května 2020 od 14.00 hodin

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Asociace muzeí a galerií ČR, z. s., a AV MEDIA, a. s., pro Vás společně připravují sérii online konferencí s názvem „Virtuální muzeum“.

Úvodní semnář proběhl dne 9. dubna 2020 na téma „Virtuální muzeum” (záznam)

Konference Virtuální muzeum II se uskutečnila dne 21. dubna 2020 na téma „Digitální expozice, jak na to?” (záznam)

V pořadí třetí seminář s názvem „Světelný design expozic” se bude konat ve středu  6. května 2020 od 14.00 hodin. V rámci něj se zaměříme na použití světla ve stálých expozicích a světlo v architektuře.

Účast na online konferenci je zdarma, stačí vyplnit registrační formulář. Jako potvrzení Vaší registrace obdržíte e-mail s přihlašovacími údaji (link). Pokud Vám e-mail nedorazí, kontaktujte nás: Libuše Pitelková, +420 724 444 196, libuse.pitelkova@avmedia.cz

Program online konference „Virtuální muzeum III“:

Úvodní slovo
Jana Hutníková, I. místopředsedkyně Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.
Gramatika světla
Michal Novák / ERCO Lighting
Koncepce osvětlení
Miroslav Vavřina, architekt
Světlo v praxi
Michal Kuběnský / Michal Novák
Interpretace umění
Blanka Kreibichová / Národní technické muzeum
Světelné nástroje a rozdíly
Michal Kuběnský / Kuběnský spol. s r. o.

Připojení k online konferenci:

Link pro běžné připojení: https://avmediacz.webex.com/avmediacz/onstage/g.php?MTID=ee9a25e183f62be201db05a573f987178; heslo: avmedia

Link pro videokonferenční jednotku: 846457413@avmediacz.webex.com; (You can also dial 62.109.219.4 and enter your Event number)

Pokud máte aplikaci Webex: event number: 846 457 413; event password: avmedia

Audio konference: +420 228 882 827, +420 225 296 924

Přenos přes Youtube: https://m.youtube.com/watch?v=YQdrQVao4_k&feature=youtu.be

Připojovat se můžete od 13.30 hodin.

Návod pro připojení krok za krokem (553 kB)

Pokud by při připojení nastal nějaký problém, volejte technickou podporu: Víťa Koblischka, tel. +420 725 261 457.

V průběhu konference máte možnost se aktivně zapojit. Na Vašem mobilním telefonu můžete využít platformu EasyEvent. Jejím prostřednictvím můžete pokládat dotazy k prezentacím, zjistit aktuální informace o programu, ohodnotit přednášky atd. Stačí si v prohlížeči otevřít adresu oneAVstudio.easyevent.cz

Těšíme se na setkání s Vámi ve „Virtuálním muzeu III”!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!