23.4.2020

XIX. ročník Národní soutěže muzeí Gloria musaealis 2020

Přihlaste nové muzejní projekty!

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

od 1. ledna 2020 do 28. února 2021 máte možnost podat přihlášku do XIX. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis.

Pokud jste se rozhodli k přihlášení Vaší výstavy, publikace či jiné aktivity, neváhejte a neodkládejte podání přihlášky na poslední měsíce soutěžního ročníku.
Uvítáme proto, i s ohledem na zajištění cest, abychom se o Vašem projektu dozvěděli včas!

Dejte nám vědět o svém záměru přihlásit se, Vaši přihlášku můžeme zpracovat i později.
Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů a konzultaci při zpracování přihlášky.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová (tel.: +420 224 210 037; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Jak se přihlásit do soutěže

Obecná přihláška 2020 (243 kB)
Muzejní výstava roku 2020 (255 kB)
Muzejní publikace roku 2020 (237 kB)
Muzejní počin roku 2020 (239 kB)

Nezapomínejte, že výstavy a časově omezené počiny je nutno přihlásit minimálně 20 pracovních dnů před jejich ukončením!

Těšíme se na Vaše projekty!