Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 5/2020

Hlavním tématem
pátého čísla Věstníku AMG v roce 2020 je Gloria musaealis 2019. Dozvíte se, co odbornou porotu soutěže zaujalo a jak oceněné projekty vznikaly.  Dále se můžete dočíst o odpovědnosti kurátorů za škodu či o volbě nových vedení u našich spolupracujících organizací v Čechách i zahraničí.

Věstník AMG 5/2020 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Přehled přihlášených projektů

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena do max. 31. března 2024

15.–16. října 2024 / Ostrava / Národní zemědělské muzeum Ostrava – Muzeum potravin a zemědělských strojů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

13. března 2024 od 10.00 hodin (hybridní forma)

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!