Záznam konference na téma Virtuální muzeum V

Připomeňte si také předchozí díly online setkání!

Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., a AV MEDIA, a. s., od jara 2020 pro muzea a galerie, jejich pracovníky i další zájemce společně připravují sérii online konferencí na téma „Virtuální muzeum“.

V pořadí již páté online setkání se uskutečnilo dne 25. listopadu 2020 na téma „Operační systém expozic jako odpověď na post(covid)ovou dobu” (záznam).

Můžete si připomenout i předchozí díly našich online konferencí:

Úvodní seminář proběhl dne 9. dubna 2020 na téma „Virtuální muzeum” (záznam).
Druhá konference se uskutečnila dne 21. dubna 2020 na téma „Digitální expozice, jak na to?” (záznam).
Třetí online setkání se konalo dne 6. května 2020 na téma „Světelný design expozic“ (záznam).
Čtvrtý seminář  proběhl dne 29. června 2020 na téma „Prostředky audiovizuální interpretace a zahraniční inspirace a projekty” (záznam).

Těšíme se na setkání s Vámi zase někdy příště!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!