10.12.2020

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 6/2020

Hlavním tématem
pátého čísla Věstníku AMG v roce 2020 je 30 let AMG. Oslovili jsme bývalé předsedy AMG a položili jim otázky, týkající se jejich vedení AMG. Dozvíte se, jak si oborové komise poradily s pořádáním seminářů v době pandemie koronaviru či které Úmluvy UNESCO slaví výročí. Dále se můžete dočíst o i právní ochraně databází či jaké nové publikace muzea v roce 2020 vydala.

Věstník AMG 6/2020 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.