17.2.2021

Kalendárium online akcí v roce 2021

Prezentace aktivit členských muzeí a galerií AMG

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v reakci na stále trvající uzavření muzeí a galerií si Vás dovolujeme upozornit na možnost prezentovat na webových stránkách AMG Vaše ONLINE AKTIVITY.

FORMULÁŘE dostupné na webu AMG slouží jako podklad pro zveřejnění akcí/aktivit muzeí a galerií (řádných členů AMG) na adrese http://www.cz-museums.cz.

V sekci KALENDÁRIUM AKCÍ jsme již na jaře loňského roku vytvořili novou záložku pro vyhledávání nazvanou ONLINE AKTIVITY

Vyplněné formuláře či Vámi zpracované vlastní podklady či přehledy zašlete na e-mail: kalendarium@cz-museums.cz.

! POZOR ! Vždy je třeba uvést link (adresu odkazu), na kterém lze Vaši akci/aktivitu vyhledat!

Kontakt pro Kalendárium akcí a výstav: Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, kalendarium@cz-museums.cz.

Těšíme se na Vaše online aktivity a děkujeme Vám za spolupráci!

Formulář (46 kB)

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!