19.2.2021

Plánované výjezdy komise Národní soutěže muzeí Gloria musaealis

XIX. ročník – výzva k účasti

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

do 28. února 2021 máte možnost podat přihlášku do XIX. ročníku Národní soutěže muzeí Gloria musaealis. Nabízíme Vám pomoc při vytipování vhodných soutěžních projektů. Nezapomínejte také, že výstavy a časově omezené aktivity je nutné přihlásit min. 20 pracovních dnů před jejich ukončením! Přihlášky můžeme společně zpracovat později.

Informujte nás o svém záměru přihlásit se do soutěže VČAS – i s ohledem na termíny a místa výjezdů komise soutěže.

Právě teď plánujeme navštívit na tato místa:
25. 2. = ČESKÉ BUDĚJOVICE, BENEŠOV, JINDŘICHŮV HRADEC;
1.–2. 3. = ROŽNOV POD RADHOŠTĚM, PUSTEVNY, NOVÁ HORKA, ŠTRAMBERK, NOVÝ JIČÍN, KOSTELEC POD ČERNÝMI LESY;
mezi 8.–12. 3. = ŽATEC, ROZTOKY U PRAHY, PRAHA

Pokud se váš projekt-muzeum nachází uvedeným směrem a můžeme s ním spojit naše cesty, ozvěte se nám prosím nejlépe OBRATEM.

Kontaktní osobou pro Národní soutěž muzeí Gloria musaealis je Mgr. Monika Benčová (mobil: +420 736 438 611; e-mail: gloria@cz-museums.cz).

Jak se přihlásit do soutěže

Těšíme se na Vaše projekty!

XVII. ročník / 18. června – 19. září 2021

17. června 2021 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

Žádosti lze podávat od 31. 5. do 30. 6. 2021.

XVII. ročník / 18. června – 19. září 2021

Vyhlášení výsledků proběhne dne 17. června 2021 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!