8.3.2021

Definice muzea – Dotazníkové šetření

Dotazník je stále možné vyplnit!

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

velmi děkujeme všem muzejníkům za vyplnění dotazníku, který se zaměřuje na zkoumání postojů české muzejní komunity k definování muzea.

Ti z Vás, kteří se do dotazníkového šetření nestihli zapojit, zapomněli na termín pro odeslání odpovědí (do 7. března 2021) a chtějí se k výzkumu ještě připojit, prosíme, aby tak učinili nejlépe obratem. Dotazník je dostupný ZDE: https://www.survio.com/survey/d/S9K9Y1T7K0B6T1E5V a stále je možné jej vyplnit

V případě dotazů nebo zájmu participovat na dalších debatách k definici muzea se obraťte na e-mail: unesco@phil.muni.cz.

Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na Vaše reakce!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!