6.4.2021

Virtuální muzeum VI na téma „Chraňte své návštěvníky aneb ANTI-covid opatření až se muzea a galerie opět otevřou”

Pozvánka na online konferenci, 20. dubna 2021 od 13 hodin

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., a AV MEDIA, a. s., pro Vás od jara letošního roku společně připravují sérii online konferencí na téma „Virtuální muzeum“.

Tentokrát se zaměříme na bezpečnost expozic. Program připravujeme.

Link pro připojení se bude brzy k dispozici.

V pořadí šestá online konference se uskuteční v úterý 20. dubna 2021 od 13.00 hodin.

Pozvánku na „Virtuální muzeum VI“ naleznete ZDE.

Účast na akci je ZDARMA, stačí vyplnit registrační formulář.

Pro připomenutí předchozích online setkání:
Úvodní seminář dne 9. dubna 2020 na téma „Virtuální muzeum” (záznam).
Druhá konference dne 21. dubna 2020 na téma „Digitální expozice, jak na to?” (záznam).
Třetí setkání dne 6. května 2020 na téma „Světelný design expozic“ (záznam).
Čtvrtý seminář dne 29. června 2020 na téma „Prostředky audiovizuální interpretace a zahraniční inspirace a projekty” (záznam).
Pátá online konference dne 25. listopadu 2020 na téma „Operační systém expozic jako odpověď na post(covid)ovou dobu“ (záznam).

Těšíme se na setkání s Vámi!

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!