29.4.2021

Virtuální muzeum

Záznamy z online konferencí na webu AMG

Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., a AV MEDIA, a. s., nejen pro pracovníky muzejních institucí od jara loňského roku společně připravují sérii online konferencí s názvem Virtuální muzeum

Šesté setkání se uskutečnilo dne 20. dubna 2021 na téma Chraňte své návštěvníky aneb ANTI-covid opatření až se muzea a galerie opět otevřou (záznam).

Pátá online konference proběhla dne 25. listopadu 2020 na téma Operační systém expozic jako odpověď na post(covid)ovou dobu (záznam).

Čtvrtý seminář se konal dne 29. června 2020 na téma Prostředky audiovizuální interpretace a zahraniční inspirace a projekty (záznam).

Třetí setkání bylo realizováno dne 6. května 2020 na téma Světelný design expozic (záznam).

Druhá konference se uskutečnila dne 21. dubna 2020 na téma Digitální expozice, jak na to? (záznam).

Úvodní seminář proběhl dne 9. dubna 2020 na téma Virtuální muzeum (záznam).

Školení je zdarma a probíhá v Praze a v Brně

Vyjádření podpory slovenským kulturním institucím

Přehled přihlášených projektů

Uzávěrka přihlášek byla prodloužena do max. 31. března 2024

15.–16. října 2024 / Ostrava / Národní zemědělské muzeum Ostrava – Muzeum potravin a zemědělských strojů

Přihlášky do 22. ročníku je možné podávat do 28. února 2024

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!