Asociace muzeí a galerií v České republice

Asociace muzeí a galerií ČR
14.2.2022

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 1/2022

 


Hlavním tématem prvního čísla Věstníku AMG v roce 2022 je Muzea a hledači kovů. Dočtete se o problematice detektorářství, klady a zápory spolupráce s dektoráři, jaká je v této oblasti situace v zahraničí atd. Zjistíte také, v čem je vyjímečná Šafránkova hořická kronika, dočtete se o petrkovském objevování či o ochraně oznamovatelů.

Věstník AMG 1/2022 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách, součástí je také rejstřík článků za rok 2021.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč. 

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.

 

Zpět

nahoru

Jak se přihlásit do AMG?

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Více o přihlášení Kontaktujte nás