23.6.2022

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 3/2022

Hlavním tématem třetího čísla Věstníku AMG v roce 2022 je Gloria musaealis 2022. Seznámíte se s oceněnými projekty a jako každý rok jim byly položeny dvě otázky, související s projektem. Zjistíte také, jak staré je Slepecké muzeum při TMB či o prevenční povinnosti muzeí a galerií.

Věstník AMG 3/2022 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.

Přihlášky přijímáme do 31. srpna 2022!

Přijímáme přihlášky do nového ročníku kursů ŠMP! Začínáme od září 2022!

20. května až 11. června 2022

Nominace 20. ročníku Národní soutěže muzeí

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!