23.6.2022

Právě vychází nové číslo Věstníku AMG č. 3/2022

Hlavním tématem třetího čísla Věstníku AMG v roce 2022 je Gloria musaealis 2022. Seznámíte se s oceněnými projekty a jako každý rok jim byly položeny dvě otázky, související s projektem. Zjistíte také, jak staré je Slepecké muzeum při TMB či o prevenční povinnosti muzeí a galerií.

Věstník AMG 3/2022 si můžete prolistovat také na našich webových stránkách.

Archiv starších čísel časopisu naleznete zde.

Věstník AMG je automaticky distribuován do všech členských institucí a všem členům AMG. Pro ostatní zájemce je k dostání na Sekretariátu AMG za 35 Kč.

Kontaktní osobou pro prodej a distribuci publikací AMG je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz, tel.: +420 224 210 037.

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!