31.5.2023

Pražské Quadriennale – s průkazem AMG vstup zdarma

8.–18. června 2023

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

zveme vás na Pražské Quadriennale multižánrový festival scénografie a divadelního prostoru – který proběhne od 8. do 18. června 2023 v Holešovické tržnici, na DAMU, ve Veletržním paláci Národní galerie v Praze a na různých veřejných místech Prahy.

Největší přehlídka scénografie na světě se opakuje po 4 letech a představí pestrý program výstav, instalací, performance, interaktivních zážitků, přednášek, divadelních představení, filmu, hudby nebo workshopů.

! Členové AMG mají vstup na Pražské Quadriennale zdarma !

Vstupenku je třeba si vyzvednout (a prokázat se průkazem člena AMG) – v Centrální hale v Holešovické tržnici nebo na pokladně Veletržního paláce NG.

PROGRAM

Panelová diskuze o výstavách – Posmrtný život / Kam jdou výstavy poté, co zemřou?
Místo: Jatka78 – PQ Talks Stage, Datum: 14. června 2023, Čas: 10:00-11:15 hodin.

Zahájení Pražského Quadriennale proběhne 7. června od 18:00 hodin v Holešovické tržnici.

Více na https://pq.cz/cz

Chcete se stát členem Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s.? Potřebujete získat podrobnější informace o činnosti AMG, formách a možnostech členství, nebo výši členských příspěvků? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!