24.6.2016

Soutěž o meč Markvarta z Pořešína

1. července – 30. září 2016

Jihočeské muzeum v Českých Budějovicích s tvrzí Žumberk u Nových Hradů a Památníkem Jana Žižky z Trocnova, Hrad Pořešín, Kulturní a informační centrum Velešín se středověkým domem U Kantůrků a Buškův Hamr si pro vás v letošní turistické sezóně připravili soutěž o meč Markvarta z Pořešína.

Pokud od 1. července do 30. září 2016 navštívíte 5 uvedených památných míst a získáte do letáčku s názvem Rodným krajem Jana Žižky příslušná klíčová slova a tajenku křížovky, stáváte se účastníkem soutěže o hodnotné ceny. Klíčová slova hledejte v každé zde uvedené turistické destinaci. Více informací naleznete zde  nebo v každém památném místě.

Slosování o ceny proběhne v říjnu 2016. Po slosování si ceny budete moci vyzvednout v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích nebo vám je po domluvě zašleme poštou.

Plakát (251 kB)