Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
20.6.2017

Kreativní Evropa – Kultura pořádá seminář nazvaný Projekty evropské spolupráce: Příležitosti pro rok 2018

27. června 2017, od14.00–16.30 hodin, Evropský dům, Praha 1

Kancelář Kreativní Evropa – Kultura Vás zve na seminář Projekty evropské spolupráce: Příležitosti pro rok 2018, kde se dozvíte nejnovější informace o připravované výzvě programu Kreativní Evropa na projekty evropské spolupráce. Dále představíme možnosti financování projektů z oblasti kulturního dědictví u příležitosti Evropského roku kulturního dědictví 2018.

Na akci vystoupí zkušení manažeři mezinárodních kulturních projektů a nebude chybět ani inspirativní prezentace o tom, co v oblasti kulturního dědictví hýbe Evropou.

Vstup zdarma, registrujte se na konci stránky zde

Po skončení semináře nabízíme možnost osobních konzultací projektových záměrů.

9. ledna 2019, přednáškový sál Pavilonu Anthropos

20. listopadu 2018, Národní muzeum – České muzeum hudby, Praha

22.–23. listopadu 2018, Dům U Kamenného zvonu

27. a 28. října 2018

Termín přihlášek je do 15. listopadu 2018

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás