Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
31.1.2018

Konference Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci na téma "Vliv digitálních technologií na dětského návštěvníka a mezioborové přesahy muzejní pedagogiky"

21. – 22. květen 2018

Muzeum hlavního města Prahy a Komise pro práci s veřejností a muzejní pedagogiku AMG si Vás dovolují pozvat na konferenci Aktuální trendy v muzejní prezentaci a edukaci na téma "Vliv digitálních technologií na dětského návštěvníka a mezioborové přesahy muzejní pedagogiky", která se uskuteční ve dnech 21.–22. květen 2018 v Zámeckém areálu Ctěnice, Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř.

Zájemci o účast na konferenci s odborným příspěvkem se mohou přihlásit prostřednictvím e-přihlášky na webových stránkách do 28. února 2018.
Zájemci o účast na konferenci bez odborného příspěvku se mohou přihlásit nejpozději do 9. dubna 2018 formou e-přihlášky.

Pozvánka (256 kB)
Možnosti ubytování (14 kB)

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás