Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru

Call for Entries: 2019 European Heritage Awards / Europa Nostra Awards

Termín přihlášek je do 15. listopadu 2018

The European Heritage Awards / Europa Nostra Awards oceňuje nejlepší konzervátorské projekty – nejpůsobivější výzkum, nejoddanější profesionály a dobrovolníky a nejlepší doprovodné vzdělávací programy.

Sedm z třiceti vítězů obdrží Grand Prix a 10 tis. EUR. Jeden vítěz získá Public Choice Award, na základě online hlasování.

Přihlásit se do soutěže můžete na www.europeanheritageawards.eu/apply do 15. listopadu 2018.

The European Heritage Awards / Europa Nostra Awards recognise the best conservation projects, the most impressive research; the most dedicated heritage professionals and volunteers; and the finest awareness raising, training and educational programmes.

7 of the 30 winners will receive a Grand Prix and €10,000 each. One winner will be granted the Public Choice Award, chosen through an online poll conducted by Europa Nostra.

Apply now via www.europeanheritageawards.eu/apply before 15 November 2018.

Náměty posílejte nejpozději do 27. listopadu 2023

Termín pro podání žádostí je do 31. března 2023

1.–3. listopad 2022 v Multifunkční kulturní centrum v Hlinsku

4. listopadu 2021 v Muzeu jižního Plzeňska v Blovicích, p. o.

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás