Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
5.11.2018

Mezinárodní konference na téma "Posvátný prostor. Teologie – Umění – Dějiny"

11. dubna 2019

Mezinárodní konference na téma Posvátný prostor. Teologie – Umění – Dějiny je určena všem českým i zahraničním studentům doktorských programů denního i dálkového studia teologie, dějin, dějin umění, literatury, hudby i dalších kulturně historických oborů. Konference si klade za cíl umožnit představení výsledků dosavadního bádání studentů, přinést aktuální a nové poznatky vzniklé na základě přípravy jejich disertačních prací, vzájemně konfrontovat metodické přístupy a tím podpořit jejich vědecké aktivity.

Více informací naleznete zde.

12.–13. listopadu 2019, Národní technické muzeum

10. září 2019, 14|15 BAŤŮV INSTITUT, sál A

31. marca – 02. apríla 2020, Slovenská národná knižnice na Námestí J. C. Hronského 1 v Martine

Termín pro podání přihlášky je do 31. května 2019

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás