Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
17.1.2019

Vědecká konference na téma "Obraz československých dějin ve sbírkách, fondech a prezentaci paměťových institucí"

24. a 25. ledna 2019 v budově Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Ústav archivnictví a PVH Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Prácheňské muzeum v Písku, Komise muzejních historiků AMG, Státní oblastní archiv v Třeboni zvou na vědeckou konferenci na téma "Obraz československých dějin ve sbírkách, fondech a prezentaci paměťových institucí".

Více informací zde ( 242 kB).

Registrace do 30. dubna 2019. Datum konání 11.–12. září 2019 v Praze

18.–21. června 2019

9. ledna 2019, přednáškový sál Pavilonu Anthropos

20. listopadu 2018, Národní muzeum – České muzeum hudby, Praha

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás