Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
17.1.2019

Vědecká konference na téma "Obraz československých dějin ve sbírkách, fondech a prezentaci paměťových institucí"

24. a 25. ledna 2019 v budově Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Ústav archivnictví a PVH Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Prácheňské muzeum v Písku, Komise muzejních historiků AMG, Státní oblastní archiv v Třeboni zvou na vědeckou konferenci na téma "Obraz československých dějin ve sbírkách, fondech a prezentaci paměťových institucí".

Více informací zde ( 242 kB).

Termín pro podání přihlášky je do 31. května 2019

5. a 6. listopadu 2019, Praha

16. května – 17. května 2019, Muzeum města Ústí nad Labem

4.–6. dubna 2019

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás