Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
17.1.2019

Vědecká konference na téma "Obraz československých dějin ve sbírkách, fondech a prezentaci paměťových institucí"

24. a 25. ledna 2019 v budově Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Ústav archivnictví a PVH Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Prácheňské muzeum v Písku, Komise muzejních historiků AMG, Státní oblastní archiv v Třeboni zvou na vědeckou konferenci na téma "Obraz československých dějin ve sbírkách, fondech a prezentaci paměťových institucí".

Více informací zde ( 242 kB).

Od 20. února do 10. června 2020

25. února 2020 v Národním archivu

31. marca – 02. apríla 2020

22.–23. dubna 2020 v konferenčním sále Moravské zemské knihovny

24.–25. srpna 2019, Múzeum slovenskej dediny

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás