Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
10.5.2019

Seminář na téma "Zpracování a ochrana osobních údajů, zejména evropské regulaci Obecné nařízení o ochraně osobních údajů č. 679/2016"

Termín konání: 21. května 2019, NTK – Ballingův sál, Technická 6, Praha 6

CESNET zve na seminář věnovaný tématu zpracování a ochraně osobních údajů, zejména evropské regulaci Obecné nařízení o ochraně osobních údajů č. 679/2016 (direktiva GDPR, General Data Public Regulation).

Cílem semináře je zhodnotit situaci „rok poté“ z hlediska toho, co regulace přinesla, jaké jsme zaznamenali a řešili problémy, jestli a jak se podařilo odstranit nejasnosti, co můžeme čekat do budoucna.

KDY: 21. 5. 2019
KDE:  NTK – Ballingův sál, Technická 6, Praha 6

Program a registrace jsou dostupné na webových stránkách akce.
Účast na semináři je zdarma, pouze prosíme o registraci.

Od 20. února do 10. června 2020

25. února 2020 v Národním archivu

31. marca – 02. apríla 2020

22.–23. dubna 2020 v konferenčním sále Moravské zemské knihovny

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás