Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
30.7.2019

Generální konference NEMO 2019: Muzea 2030 – Sdílení návodu pro lepší budoucnost

7.–10. listopadu 2019 / Tartu, Estonia

Zúčastněte se generální konference NEMO a zjistěte, jak mohou muzea přispět k dosažení záměrů obsažených v materiálech OSN „Cíle udržitelného rozvoje (SDGs)“ a „Agendě pro udržitelný rozvoj do roku 2030“. NEMO, the Network of European Museum Organisations, věří, že se muzea mohou podílet na tvorbě lepší budoucnosti a chce proto muzejní instituce motivovat k aktivnímu zapojení. Pojďme se navzájem inspirovat a budovat silnou muzejní komunitu napříč celou Evropou!

Členové AMG získají 20% slevu z konferenčního poplatku!

Zaregistrovat se můžete zde.

Více informací naleznete na www.europeanmuseumconference.org.

24.–25. srpna 2019, Múzeum slovenskej dediny

25. září 2019, Národní památník II. světové války (Hrabyně 192)

10. září 2019, Slezské zemské muzeum – Müllerův dům

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás