Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
16.9.2020

MUSAIONfilm odložen na rok 2021

Již připravený letošní 23. ročník přehlídky muzejních filmů MUSAIONfilm byl vzhledem k aktuálnímu vývoji pandemické situace odložen na 8. až 10. června 2021.

Zhoršující se aktuální vývoj (14. 9.) v okrese Uherské Hradiště a sousedním okrese Hodonín a také celoplošná narůstající data (zvláště nyní v září) způsobila zvýšení rizika konání celostátní filmové přehlídky, která byla původně plánována na 22. a 23. září do Muzea Jana Amose Komenského v Uherském Brodě (okr. Uh. Hradiště).

Další informace naleznete zde.

Tisková zpráva (15 kB)

Aktuální informace pro muzea a galerie

Ve dnech 12. října až 3. listopadu 2020 se zakazují návštěvy a prohlídky muzeí a galerií

Informace Ministerstva kultury pro muzea a galerie

6. října 2020 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

21. září 2020 od 14.00 hod., Brno, Pavilon Anthropos

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás