Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
30.9.2020

Evropské dny konzervování-restaurování

5.–11. října 2020

Organizace E.C.C.O. i přes obtíže spojené s covid-19 letos vyhlásila Evropské dny konzervování-restaurování, které se uskuteční v termínu od 5.–11. října 2020.

Smyslem akce je zviditelnit profesi konzervátorů-restaurátorů pomocí různých akcí (dle doporučeného programu) a využít sociální média, webové stránky a další komunikační kanály k prezentaci významu péče o kulturní dědictví a samozřejmě též přímo Vaší činnosti. V případě Vašeho zájmu můžete sdílet informace přes uvedená média E.C.C.O.

Program (395 kB)

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás