Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
23.10.2020

Kalendárium akcí – Prezentace online aktivit členských muzeí a galerií AMG

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v reakci na opětovné uzavření muzeí a galerií si Vás dovolujeme upozornit na možnost prezentovat na webových stránkách AMG Vaše online aktivity.
FORMULÁŘE dostupné na webu AMG slouží jako podklad pro zveřejnění akcí/aktivit muzeí a galerií (řádných členů AMG) na adrese http://www.cz-museums.cz.
V sekci KALENDÁRIUM AKCÍ jsme již na jaře letošního roku vytvořili novou záložku pro vyhledávání nazvanou ONLINE AKTIVITY.
Vyplněné formuláře či Vámi zpracované vlastní podklady či přehledy zašlete na e-mail: kalendarium@cz-museums.cz.

! POZOR ! Vždy je třeba uvést link (adresu odkazu), na kterém lze Vaši akci/aktivitu vyhledat!

Kontaktní osobou pro Kalendárium akcí je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: kalendarium@cz-museums.cz

Děkujeme Vám za spolupráci a dávejte na sebe pozor!

Termín přihlášek do 1. března 2021

Aktuální informace pro muzea a galerie

Ve dnech 12. října až 3. listopadu 2020 se zakazují návštěvy a prohlídky muzeí a galerií

Informace Ministerstva kultury pro muzea a galerie

6. října 2020 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

21. září 2020 od 14.00 hod., Brno, Pavilon Anthropos

Jak zjistit novinky z oblasti muzejnictví?

Chcete se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké zajímavé publikace v oboru právě vyšly, anebo jaké putovní výstavy nabízejí české muzejní instituce k zapůjčení? Prostudujte si naše webové stránky a neváhejte nás kontaktovat!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás