Asociace muzeí a galerií ČR - Dění v oboru
23.10.2020

Adresář muzeí a galerií ČR – Výzva k aktualizaci údajů

Na webových stránkách AMG pravidelně aktualizujeme elektronický Adresář muzeí a galerií ČR
Formulář Podklady pro databázi muzeí a galerií v ČR spolu s návodem na jeho vyplnění jsou k dispozici pod záložkou Aktualizace Adresáře muzeí a galerií ČR.
záznamu každé instituce i jejích poboček je možné importovat logo instituce a tři reprezentativní fotografie.
Vyplněné dotazníky, resp. POUZE výčet údajů, které si přejete aktualizovat, zasílejte průběžně během celého roku na e-mail: adres@cz-museums.cz.
Pro instituce, které jsou již do Adresáře zařazeny, není nutné znovu vyplňovat položky, které zůstávají beze změnyVýrazně tak urychlíte aktualizaci svých dat.

Kontaktní osobou pro Adresář muzeí a galerií ČR
 je Mgr. Vendula Potůčková Jurášová, e-mail: adres@cz-museums.cz.

Děkujeme Vám za spolupráci a kontrolu údajů o Vašich muzeích a galeriích na webu AMG v sekci Adresář muzeí a galerií ČR!

Aktuální informace pro muzea a galerie

Ve dnech 12. října až 3. listopadu 2020 se zakazují návštěvy a prohlídky muzeí a galerií

Informace Ministerstva kultury pro muzea a galerie

6. října 2020 od 14.00 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze

21. září 2020 od 14.00 hod., Brno, Pavilon Anthropos

Jak zjistit nejaktuálnější novinky z oboru muzejnictví?

Chtěli byste se dozvědět, ve kterém muzeu nebo galerii hledají nové zaměstnance, jaké nové publikace v oboru právě vyšly anebo jaké putovní výstavy nabízejí muzea či galerie k zapůjčení? Navštivte naše Muzejní aktuality!

Muzejní aktuality Kontaktujte nás