17.12.2018

Uměleckoprůmyslové museum v Praze hledá správce/správkyni sbírky moderního a současného skla, keramiky a porcelánu

Uměleckoprůmyslové museum v Praze hledá správce/správkyni sbírky moderního a současného skla, keramiky a porcelánu v nově vybudovaném Centrálním depozitáři v Praze 13.

Kvalifikační předpoklady:
– min. středoškolské vzdělání
– aktivní znalost angličtiny, další jazyk výhodou
– práce s PC, znalost základních programů

Náplň práce:
– správa a dokumentace svěřené sbírky
– spolupráce s kurátory sbírek a ostatními odděleními
– příprava předmětů na výstavy, instalace výstav
– kurýrní cesty (doprovod sbírkových předmětů)

Požadavky:
– flexibilita, samostatnost, systematičnost
– schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu

Nabízíme:
– zajímavou, různorodou práci v příjemném kolektivu
– volný vstup do ostatních kulturních institucí
– platové ohodnocení dle platových tabulek

Nabídky a životopis posílejte na adresu krasicka@upm.cz.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru