6.2.2019

Regionální muzeum v Kolíně vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Edukátor v kultuře"

Termín přihlášek je do 8. března 2019

Pracovní náplň:

–      Tvorba, organizace a realizace vzdělávacích programů zprostředkujících sbírky, výstavy a expozice Regionálního muzea v Kolíně a jeho poboček pro dospělé a seniory (přednášky, doprovodné programy, výlety, řemeslné a výtvarné kurzy, správa „Klubu přátel muzea“, propagace)
–      Tvorba inovací v oblasti koncepce vzdělávací nabídky pro dospělé a seniory

Požadavky:

Dokončené vysokoškolské vzdělání v oblasti vzdělávání dospělých, případně obecně kulturně-historický obor a prokazatelná zkušenost s prací s dospělými či seniory
–      Dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví
–      Schopnost samostatné i týmové práce
–      Kladný vztah k definovaným skupinám návštěvníků muzea
–      Časová flexibilita (nutnost práce o víkendech a svátcích)
–      Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

–      Flexibilní tvůrčí práci
–      Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku (zahájení pracovního poměru v dubnu – červnu 2019)
–      Zařazení do 11. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
–      Místo výkonu práce: Kolín

Přihláška musí obsahovat:
Strukturovaný životopis
Platný výpis z rejstříků trestů
Kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Návrh scénáře doprovodných programů pro dospělé a seniory k výstavě "Dobrodružství cyklistiky - Éra vysokého kola v Čechách", která bude v Regionálním muzeu v Kolíně probíhat od července do října 2019 (rozsah textu maximálně A4, posuzovaná kritéria: provázanost s tématem, zohlednění specifik dospělých a seniorů v kontextu vzdělávání, metodika práce s dospělými a seniory)

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh zasílejte v písemné podobě do 8. 3. 2019 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1

Informace na tel.: +420 603 548 225, +420 734 312 038