13.2.2019

Muzeum romské kultury vypisuje výběrové řízení na pozici personalista/ka – mzdová/ý účetní – referent/ka majetkové správy

Termín přihlášek je do 10. března 2019

Forma úvazku: 1,0
Nástup: dle dohody
Místo výkonu práce: Brno
Třída: 10

Náplň:
Jedná se o kompletní vedení mzdové a personální agendy (35 úvazků), zpracování OON, DPČ a dále správa majetkové agendy (4 střediska).

Požadujeme:
– ekonomické vzdělání
– praxe v příspěvkové organizaci
– dobrá znalost práce na PC včetně Excelu
– orientace v Zákoníku práce a souvisejících předpisech
– zkušenost se zpracováním mezd a související administrativy
– praxe v oblasti personální a mzdové agendy
– zkušenost s evidencí majetku a související administrativou
– samostatnost, pečlivost, pružnost, spolehlivost, analytické myšlení

Nabízíme:
– možnost práce v ojedinělé instituci, jejíž význam ve společnosti stále vzrůstá
– 5 týdnů dovolené, možnost čerpat náhradní volno, stravenky

Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. 10. platová třída základní + osobní ohodnocení a příplatky dle nařízení vlády).

Své nabídky zasílejte písemně do 10. 3. 2019 na e-mail: sekretariat@rommuz.cz. Do předmětu zprávy napište: „Výběrové řízení – účetní“.

Součástí písemné nabídky musí být:
– motivační dopis s uvedením vašeho přínosu pro Muzeum romské kultury
– strukturovaný profesní životopis s kontaktními údaji (telefon, e-mail) a fotografií

Výběrové řízení je dvoukolové. Do druhého kola – k ústnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní uchazeči z prvního kola. O postupu do druhého kola budou uchazeči informováni e-mailem nejpozději do 17. 3. 2019. Dotazy: PhDr. J. Horváthová – e-mail: horvathova@rommuz.cz, tel. +420 734 645 449. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Nástup dle dohody.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.
Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona.