6.6.2019

AMG přijme "pracovníka/pracovnici Sekretariátu AMG – pracovníka/pracovnici vztahů k veřejnosti"

Termín přihlášek je do 30. června 2019

Asociace muzeí a galerií České republiky, z. s., přijme na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu 1 roku s možností prodloužení "pracovníka/pracovnici Sekretariátu AMG – pracovníka/pracovnici vztahů k veřejnosti".

Požadujeme:
Ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe humanitního zaměření
Znalost alespoň jednoho světového jazyka (nejlépe AJ)
Velmi dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Access, Internet)
Znalost grafických programů a programů na úpravu videí či předtiskové přípravy výhodou
Schopnost práce s textem, znalost české gramatiky a stylistiky
Aktivní přístup k novým činnostem, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, všestrannost, zájem o obor muzejnictví, schopnost systémové a týmové práce

Základní rozsah pracovní náplně:
Práce s oborovými databázemi AMG a jejich pravidelná aktualizace
Přijímání a zpracování přihlášek v rámci mediálních kampaní a pořádaných akcí AMG, příprava tiskových podkladů a dalších materiálů, korespondence, aktualizace webových stránek AMG na adrese http://www.cz-museums.cz (Kalendárium akcí, Kalendárium výstav)
Administrativní a organizační zajištění Školy muzejní propedeutiky
Správa členské základny AMG, evidence vydaných průkazů AMG, administrativa a komunikace spojená s chodem jednotlivých orgánů AMG, podíl na zajištění chodu Sekretariátu AMG

Nástup:
Možný ihned

Nabízíme:
Zajímavou, kreativní a různorodou práci v profesním sdružení
Plat v souladu s Nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě vyměřený dle předchozí uznatelné praxe a dosaženého vzdělání Možnost osobního ohodnocení
5 týdnů dovolené
Stravenky pro zaměstnance
Průkaz člena AMG opravňující držitele k využití vstupu zdarma do členských institucí AMG

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem s uvedením dosavadního studia a praxe, motivačním dopisem a kontaktními údaji zasílejte na adresu:
Asociace muzeí a galerií ČR, z. s., Jindřišská 901/5, 110 00  Praha 1 ­­– Nové Město
nebo na e­-mailovou adresu: amg@cz-museums.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Uchazeč o pracovní pozici dává ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby byly jeho osobní údaje zpracovány za účelem archivace materiálů vážících se k tomuto výběrovému řízení.

Termín pro podávání přihlášek: do 30. června 2019

AMG si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.

Bližší informace zájemcům podá:
Anna Komárková, BBus (Hons), výkonná ředitelka AMG, e-mail: amg@cz-museums.cz