23.7.2019

Muzeum romské kultury vypisuje výběrové řízení na pozici "vedoucí odborného oddělení/manažer"

Termín přihlášek je do 20. srpna 2019

Co bude Vaší prací
Řízení největšího oddělení v rámci muzea. Odborné oddělení zajišťuje odbornou, akviziční, výzkumnou a výstavní činnost. Vedoucí tedy koordinuje akce pro veřejnost, pečuje o sbírky a dále je rozšiřuje, podílí se na tvorbě strategie a vedení muzea. Součástí práce je také tvorba výstavního plánu a programu veřejných akcí. Vede tým sedmi odborníků v oblasti historie i umění.

Co bude vaší odměnou
·         Možnost podílet se na akcích a programech MRK
·         Budete pánem/paní svého času (flexibilní pracovní doba)
·         Práce v ojedinělé instituci, jejíž význam ve společnosti stále narůstá
·         Pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
·         5 týdnů dovolené, možno čerpat náhradní volno
·         Stabilitu státní příspěvkové organizace
·         Příspěvek na stravování
·         Firemní akce a teambuildingy
·         Plat dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 11 platová třída.

Jakého člověka hledáme
·         Organizačně schopného, proaktivního a samostatného člověka, pro kterého bude tato práce výzvou
·         Člověka, který má široký rozhled a chce jej využít a dále prohloubit
·         Vedoucího, který bude umět vést svůj tým a současně se podílet na vedení

Co by měl mít za sebou
·         Požadujeme Mgr. vzdělání – např. management v kultuře, muzeologie, romistika, kulturologie výhodou.
·         Znalost a zájem o oblasti dějin a kultury
·         Znalost práce v muzejní instituci
·         Manažerské dovednosti
·         Dobré komunikační a organizační schopnosti, vysoká odolnost vůči stresu
·         Angličtina na úrovni min. B2
·         Uživatelská znalost MS office
·         Trestní bezúhonnost

Praktické informace k VŘ:
Nástup: HPP od 1. 9. 2019
Místo výkonu práce: Brno
Třída 11

Své nabídky zasílejte písemně do 20. 8. 2019. Do předmětu zprávy napište jméno pozice.

Součástí písemné nabídky musí být:
-          motivační dopis
-          strukturovaný profesní životopis s kontaktními údaji (telefon, e-mail)
-          kontakt na 2 osoby, jež mohou poskytnout profesní reference

Výběrové řízení je dvoukolové. Do druhého kola – k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní uchazeči z prvního kola. O postupu do druhého kola budou uchazeči informováni e-mailem nejpozději do 23. 8. 2019.

Podmínky (28 kB)