26.9.2019

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně vypisuje výběrové řízení na pozici „konzervátor-restaurátor umělecko-řemeslných děl ze dřeva"

Termín přihlášek je do 31. října 2019

Kvalifikační předpoklady:

Další požadavky:

Náplň práce:

Nabízíme:

Pracovní úvazek: 1,0 – pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nástup: od 1.11.2019, případně po dohodě možno i v jiném termínu

Platové zařazení: 9. platová třída, další podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Nabídky zasílejte do 31.10. 2019 písemně na adresu:
Karel Šindel, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace, Vavrečkova 7040, 76001 Zlín – v uzavřené obálce s označením „nabídka konzervátor-restaurátor“ nebo e-mailem: info@muzeum-zlin.cz s uvedením předmětu „Nabídka konzervátor-restaurátor“.

Informaci o pracovní pozici poskytne Karel Šindel, vedoucí Oddělení konzervátorského a depozitářů, tel.: +420 731 929 745.