5.11.2019

Regionální muzeum v Kolíně vypisuje výběrová řízení na pozice "dokumentátor" a "edukátor v kultuře"

Termín přihlášek je do 15. listopadu 2019

Dokumentátor

Požadavky:
Dokončené vysokoškolské vzdělání v oblasti společenských věd, nebo přírodních věd
Schopnost pečlivé a zodpovědné práce
Organizační schopnosti
Dobrý přehled o problematice správy a evidence muzejních sbírek
Dobrá znalost práce s výpočetní technikou
Znalost práce se systémem Centrální evidence sbírek výhodou

Nabízíme:
Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)
Zařazení do 11. platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě
Místo výkonu práce: Kolín
Zahájení pracovního poměru: Prosinec 2019 – únor 2020
5 týdnů dovolené
Příspěvek na rekreaci z FKSP

Přihláška musí obsahovat:
Strukturovaný životopis
Doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání
Platný výpis z rejstříku trestů

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 15. listopadu 2019 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, p. o., Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1
Informace na tel.: +420 603 548 225, +420 734 312 038

Edukátor v kultuře se zaměřením na lidovou kulturu

Předpokládaná pracovní náplň:
Organizování a realizace stálých a sezónních lektorských programů pro školy v Muzeu lidových staveb v Kouřimi
Podílení se na organizaci a realizaci národopisných pořadů v Muzeu lidových staveb v Kouřimi
Podílení se na organizaci a realizaci dalších edukačních programů Regionálního muzea v Kolíně

Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v oblasti vzdělávání a zájem o tradiční lidovou kulturu, nebo vysokoškolské vzdělání v oblasti etnologie či historie a prokazatelná zkušenost s prací s dětmi
Dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví
Ochota dále se vzdělávat v oblasti muzejní edukace
Iniciativa, samostatnost a zároveň ochota spolupracovat s ostatními kolegy
Kladný vztah k definované věkové skupině
Časová flexibilita (nutnost práce o víkendech a svátcích)
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
Možnost flexibilní tvůrčí práce
Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku
Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou), nástup prosinec 2019 – únor 2020

–    Strukturovaný životopis
–    Návrh scénáře edukačního programu
o   téma: lidová architektura
o   obsah: typy staveb, stavební materiály, dispozice domu
o   cílová skupina: 4.–5. třída ZŠ
o   délka programu: 120 min

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 15. listopadu 2019 na adresu: Regionální muzeum v Kolíně, Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru