6.11.2019

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, p. o., přijme pracovníka na pozici "správce depozitáře – dokumentátor"

Termín přihlášek je do 10. prosince 2019

Náplň práce:
správa víceoborových depozitářů historických a etnografických sbírek
vedení základní evidence sbírek, zajišťování agendy zápůjček a výpůjček
vedení a koordinace počítačové databáze sbírek
koordinace agendy Centrální evidence sbírek (pověřený pracovník)
provádění fotodokumentace sbírkových předmětů

Požadavky:
středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
schopnost pečlivé a zodpovědné práce, formulační preciznost
znalost práce s výpočetní technikou
organizační schopnosti
přehled o problematice správy a evidence muzejních sbírek výhodou
schopnost práce s fotografickou technikou výhodou

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou
finanční ohodnocení dle platných mzdových tarifů, po zapracování osobní ohodnocení
místo výkonu práce Roztoky
5 týdnů dovolené, stravenky
zahájení pracovního poměru nejdříve od ledna 2020

Přihláška musí obsahovat doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání, strukturovaný životopis a platný výpis z rejstříku trestů.
Přihlášky včetně požadovaných příloh zasílejte v písemné podobě do 10. prosince 2019 na adresu Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, příspěvková organizace, Zámek č. 1, 252 63 Roztoky

Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vypisovanou pozici neobsadit a právo rozhodnout o tom, že z přihlášených uchazečů (splňujících požadované kvalifikační podmínky) nebude na pozici nikdo vybrán.
Termín ukončení: dokud nebude nalezen vhodný kandidát.

Pro případné další informace se obracejte na adresu muzeum@muzeum-roztoky.cz

Odesláním životopisu berete na vědomí, že Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, příspěvková organizace, v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 shromažďuje, zpracovává a uchovává Vaše osobní údaje pod dobu jednoho roku, za účelem administrace přijetí vhodného uchazeče na vypisovanou pozici.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru