30.1.2020

Ministerstvo kultury ČR vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce „ředitelky/ředitele Památníku Lidice"

Termín uzávěrky do 14. února 2020

Podmínky (20 kB)

Podmínky výběrového řízení:

Výběrové řízení je vyhlášeno jako otevřené, dvoukolové. V prvním kole budou posouzeny níže uvedené požadované kvalifikační předpoklady. Do druhého kola budou vybraní účastníci přizváni k osobnímu pohovoru.
Výběrového řízení na obsazení uvedené funkce se může zúčastnit pouze osoba, která podá žádost o účast ve výběrovém řízení a doloží splnění níže uvedených požadavků.

Požadujeme:

Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat:

K přihlášce je nutno připojit:

Nabízíme:

Požadovaný nástup do funkce: dle dohody.

Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 14. 2. 2020, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb (rozhodující je termín podání doručovací službě) na adresu: Ministerstvo kultury, samostatné oddělení muzeí, Maltézské náměstí 1,  118 11 Praha 1 nebo osobně podané na podatelnu na výše uvedené adrese. Obálka musí být výrazně označena: samostatné oddělení muzeí – výběrové řízení Památník Lidice – NEOTVÍRAT.

V případě dotazů je možné se obrátit na vedoucí samostatného oddělení muzeí Mgr. Danu Schlaichertovou, kontakt: dana.schlaichertova@mkcr.cz), tel. +420 257 085 440.

Koncepční materiály Památníku Lidice jsou uveřejněny na webových stránkách organizace.

Upozornění:

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodů.