18.2.2020

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy hledá vhodného kandidáta na pozici „vedoucí oddělení konzervace sbírek"

Termín přihlášek je dokud nebude nalezen vhodný kandidát

Podmínky:
– místo výkonu práce Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy
– plný pracovní úvazek
– zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
– platová třída 11–12 dle praxe a dosaženého vzdělání
– pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou – jeden rok (s možností prodloužení)
– nástup možný ihned

Náplň práce:
– Plánuje, řídí a kontroluje činnost oddělení konzervace sbírek – vede tým konzervátorů
– Provádí průzkum stavu sbírkových předmětů, konzervátorské a restaurátorské zásahy
– Provádí radiografický průzkum sbírkových předmětů
– Provádí stanovení prvkového složení sbírkových předmětů na rentgen-fluorescenčním analyzátoru
– Obsluhuje plazmochemickou aparaturu – po zaškolení
– Dohlíží na realizaci preventivní konzervace

Požadované vzdělání:
– VŠ v oboru technolog konzervace a restaurování nebo v oboru konzervace a restaurování

Další požadavky:
– Komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost a iniciativní přístup k řešení problémů

Výhodou:
– Praxe v oboru konzervace – restaurování
– Praxe v řízení menšího pracovního kolektivu
– Povolení MK ČR k restaurování kulturních památek
– Zkouška zvláštní odborné způsobilosti pro nakládání se zdroji ionizujícího záření SÚJB
– Znalost AJ slovem i písmem

 Přihlášku zasílejte na e-mailovou adresu: ruzicka@muzeum-roztoky.cz

Přihláška musí obsahovat:
– osobní údaje, strukturovaný životopis, ve kterém musí být uvedeno splnění kvalifikačních předpokladů a dalších dovedností, motivační dopis, kopii dokladu o nejvyšším vzdělání, další doklady, kterými se může uchazeč prezentovat, spojení na uchazeče: e-mail, telefon

Odesláním životopisu berete na vědomí, že Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy v souladus Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 shromažďuje, zpracovává a uchovávávaše osobní údaje pod dobu jednoho roku, za účelem administrace přijetí vhodného uchazeče na vypisovanou pozici.

Vybraní uchazeči budou vyzváni k osobnímu pohovoru.
Termín ukončení: dokud nebude nalezen vhodný kandidát.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vypisovanou pozici neobsadit a právo rozhodnout o tom, že z přihlášených uchazečů (splňujících požadované kvalifikační podmínky) nebude na pozici nikdo vybrán.

Pro další informace kontaktujte: Zdeňka Růžičku, ruzicka@muzeum-roztoky.cz, tel.: +420 233 029 072