22.9.2020

Národní galerie v Praze vyhlásila výběrové řízení na pozici „Vedoucí edičního oddělení NGP"

Termín přihlášek je do 20. října 2020

Národní galerie Praha hledá vhodného kandidáta na pozici vedoucího edičního oddělení se zkušeností s vedením lidí a projektů.

Popis pracovní pozice:
– komplexní zajištění agendy a vnitřního chodu edičního oddělení
– koordinace a řízení interních a externích autorů, editorů, překladatelů, grafiků
– koordinace všech činností spojených s edičním plánem, redaktorskou a vydavatelskou prací, včetně přípravy rozpočtu
– odpovědnost za vydání publikací NGP, včetně tisku a podpory distribuce
– příprava materiálů pro propagaci vybraných titulů
– zajištění redakce a překladů textů pro ostatní oddělení NGP
– práce s digitálními technologiemi

Požadujeme:
– VŠ vzdělání
– minimálně 3 roky praxe na pozici obdobného charakteru
– výbornou znalost českého jazyka
– výbornou znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni B2)
– výbornou uživatelskou znalost MS Excel, Word, Outlook
– kreativitu, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, dodržování termínů, týmovou spolupráci
– výborné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
– znalost uměleckohistorické terminologie výhodou
– komplexní znalost procesu tvorby knih a periodik výhodou

Nabízíme:
– zázemí a stabilitu prestižní kulturní instituce
– inspirativní pracovní prostředí
– dlouhodobou perspektivu
– platové zařazení ve 12. platové třídě
– zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 6 sick days, stravenky, jazykové kurzy, Multisport karta, benefitní karta, volný vstup do expozic NGP
– možnost dalšího odborného vzdělávání
– nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: hr@ngprague.cz nejpozději do 20. října 2020.

Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.