2.11.2020

Muzeum romské kultury hledá kolegu/yni na pozici „vedoucí Oddělení vztahů s veřejností /tiskový mluvčí"

Termín přihlášek je do 6. listopadu 2020

Nástup na HPP nejpozději od 1. 1. 2021,  dříve  dle dohody

Co Vás čeká?

Na koho se těšíme?
Hledáme kolegu/kolegyni, který má rozhled v kulturní oblasti, vysokoškolské vzdělání a umí výborně komunikovat v psaném i mluveném projevu.

Potřebovat také budete:

Nabízíme vám práci pro smysluplnou organizaci, ale také

Zaujali jsme vás? Dejte nám o sobě vědět!

Přihlášku do výběrového řízení zasílejte písemně do 6. 11.2020, a to písemně na adresu media@rommuz.cz.

Do předmětu zprávy napište „Výběrové řízení – Vedoucí PR“. Součástí písemné nabídky musí být motivační dopis s uvedením vašeho přínosu pro Muzeum romské kultury, strukturovaný životopis s kontaktními údaji, kontakt nejméně na 2 osoby, které mohou poskytnout vaše profesní reference a v neposlední řadě minimálně 3 ukázky vaší práce.

K ústnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní uchazeči. O postupu do užšího výběru budete informováni nejpozději do 6. 11. 2020.