3.11.2020

Muzeum Novojičínska vyhlašuje výběrové řízení na pozici „pracovník vztahů k veřejnosti, pokladník"

Termín přihlášek je do 13. listopadu 2020

 pracoviště Muzeum nákladních automobilů v Kopřivnici

Požadavky:
•  středoškolské (popř. VŠ) vzdělání (studijní obory blízké muzejnictví, cestovnímu ruchu, ekonomii výhodou)
•  praxe v oboru vítána
•  dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování a projev
•  znalost anglického nebo německého jazyka – vhodná úroveň B2 (další jazyk výhodou)
•   znalost práce s PC (MS Office, Word, Excel)
•  zkušenosti s prodejem zboží a znalosti problematiky obchodu
•  všeobecný přehled (znalost Kopřivnice a historie města a značky Tatra výhodou)
•  schopnost samostatné i týmové práce
•  časová flexibilita
•  pečlivost, pracovní nasazení, ochota učit se novému, vstřícnost
•  řidičský průkaz  skupiny B výhodou

Náplň práce:
•  Vytváření a realizace programů informování a prezentace činnosti organizace ve vztahu k veřejnosti
•  Poskytování informací o muzeu, expozici, o dalších pobočkách Muzea Novojičínska, atd.
•  Zajišťování pokladních služeb pro veřejnost. Prodej vstupného (obsluha vstupenkového programu, rezervační systém, denní a měsíční uzávěrka);
•  Prodej zboží - suvenýrů (obsluha prodejního systému, denní a měsíční uzávěrky)
Evidence skladů, inventarizace, příprava objednávek, komunikace s dodavateli, přejímky zboží, mapování poptávky a rozšiřování nabídky;
•  Výpomoc kurátorovi (přepisy a digitalizace archivních materiálů, provádění změn v expozici, instalace výstav apod.), edukátorům (výpomoc při konání akcí, v edukačních činnostech, průvodcovské služby apod.);
•  Dozor nad expozicí.

Předpokládaný nástup:
1. 1. 2021 – 1. 4. 2021 (dle dohody)

Místo výkonu práce:
Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace Nový Jičín
pobočka Muzeum nákladních automobilů v Kopřivnici

Platové poměry:
Podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

Email pro elektronické zasílání přihlášek:
sekretariat@muzeumnj.cz
(Předmět: Výběrové řízení – Pracovník vztahů k veřejnosti)

Písemnou žádost včetně všech povinných součástí přihlášky lze zaslat rovněž na adresu: Muzeum Novojičínska, příspěvková organizace, 28. října 51/12, 741 01 Nový Jičín

Součástí přihlášky musí být:
Motivační dopis
Strukturovaný životopis s uvedením vzdělání, zkušeností a praxe
Kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Termín podání přihlášky: pátek 13. listopadu 2020, do 9.00 hod.

Zájemci budou následně informováni o případném termínu osobního pohovoru. Výběrové řízení se bude řídit zásadami ochrany osobních údajů GDPR.