17.3.2021

Národní galerie v Praze hledá kolegu do svého týmu na pozici „samostatná/ý účetní – zástupce hlavní účetní"

Popis pracovní pozice:
·        spolupráce s hlavní účetní na správném vedení účetnictví instituce, sestavování účetní závěrky a dalších účetních podkladů pro MK ČR
·        zodpovědnost za DPH a účtování, příprava přiznání, metodické vedení
·        účtování pořízení majetku včetně souvisejícího účtování čerpání fondů a dotací
·        zajištění souladu mezi platnou legislativou a interními účetními a daňovými předpisy

Požadujeme:
·        vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ekonomického směru
·        minimálně 5 let praxe na obdobné pozici
·        znalost účetních předpisů a schopnost průběžně sledovat změny
·        schopnost rychle se orientovat v účetních programech
·        znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou

Nabízíme:
·        zajímavou a stabilní práci v prestižní kulturní instituci
·        inspirativní pracovní prostředí
·        benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport, jazykové kurzy, volný vstup do expozic a dalších kulturních institucí
·        práci na plný úvazek
·        plat dle tarifních tabulek v rozpětí 38 000 – 41 000 Kč
·        nástup možný od dubna 2021 nebo dle dohody
·        místo výkonu práce: Dukelských Hrdinů 47, Praha 7 – Holešovice

V případě zájmu pošlete svůj motivační dopis a životopis na hr@ngprague.cz.

Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.