8.4.2021

Oblastní galerie Liberec vyhlašuje výběrové řízení na pozici „správce/kyně informačních a komunikačních technologií"

Termín přihlášek je do 15. dubna 2021

Místo výkonu práce:
Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723/14, Liberec

Nástup:
dle dohody

Požadavky na výkon práce:
• minimálně středoškolské vzdělání v oblastí ICT technologií a příbuzných oborech;
• nejméně 2 roky praxe v oboru;
• znalost systémů pro správu sbírek muzejní povahy a knihovních fondů výhodou;
• samostatnost, komunikativnost, flexibilita a iniciativní přístup k práci;
• systematičnost, preciznost a organizační schopnosti;
• jazykové znalosti výhodou,
• trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
• pracovní úvazek 0,6;
• pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení;
• zajímavou a různorodou odbornou práci v kulturní organizaci (koordinace digitalizace sbírky muzejní povahy, správa informačních systémů galerie, koordinace správy IT techniky apod.);
• stabilitu příspěvkové organizace;
• zázemí významné kulturní instituce se sídlem v centru Liberce;
• 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, možnost home office, stravenky.

Odměňování:
Odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Termín pro podání přihlášky:
15. dubna 2021, poté budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor.

Přihlášky zasílejte na e-mail: dagmar.fialova@ogl.cz, zprávu označte jako „Správce ICT“. Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Způsob zpracování přihlášky:
Motivační dopis
Strukturovaný životopis

Kontaktní osoba: Mgr. Dagmar Fialová, projektová manažerka, e-mail: dagmar.fialova@ogl.cz.

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Oblastní galerii Liberec, příspěvkové organizaci souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.