29.4.2021

Národní technické muzeum přijme „hlavní účetní – vedoucí oddělení"

Termín přihlášek je do 30. května 2021

Místo výkonu práce:
Národní technické muzeum, Kostelní 42, Praha 7

Požadavky:

Výhodou:

Tyto znalosti a zkušenosti nejsou podmínkou pro přijetí uchazeče. Rozhodující jsou odborné znalosti účetnictví a schopnost samostatného a komplexního zpracování agendy.

Předpokládaná pracovní náplň:

Nabízíme:

Zájemci o uvedenou pozici zašlou podrobný strukturovaný profesní životopis do 30.5.2021 elektronicky na adresu: miroslava.bezchlebova@ntm.cz

O výsledku výběrového řízení budou uchazeči vyrozuměni e-mailem, vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit. Rozhodnutí výběrové komise bude uchazečům oznámeno elektronickou poštou – emailem, popř. telefonicky.  Podáním přihlášky uchazeč souhlasí s tím, že zadavatel bude pro potřeby výběrového řízení nakládat s jeho osobními údaji.