17.5.2021

Muzeum a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou vyhlašuje výběrové řízení na pozici „archeolog/archeoložka"

Termín uzávěrky je 21. května 2021

Požadujeme:
·       Vysokoškolské vzdělání v oboru archeologie
·       Řidičský průkaz skupiny B
·       Dobré komunikační a organizační schopnosti,orientace na výsledek
·       Schopnost samostatné i týmové tvůrčí činnosti
·       Spolehlivost, odpovědnost a preciznost
·       Občanská a morální bezúhonnost
·       Uživatelská znalost práce na PC a kancelářských aplikací
·       Ochota dalšího sebevzdělávání
·       Zodpovědný přístup ke správě předmětů kulturní hodnoty
·       Kladný vztah ke kulturnímu dědictví a dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví
·       Dobrá znalost legislativy vztahující se k archeologické činnosti
·       Schopnost kultivovaného vystoupení na veřejnosti nebo v médiích
·       Dobrá schopnost písemného vyjadřování (stylizace odborných textů)

Výhodou:
·       Praxe v oboru
·       Znalost práce s geodetickou GPS
·       Znalost programu Autocad
·       Znalost práce s GIS
·       Aktivní znalost jednoho světového cizího jazyka
·       Odborná publikační činnost

Nabízíme:
·       Platové ohodnocení dle  nařízení vlády č. 564/2006 Sb o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
·       Prostor pro seberealizaci a odborný růst
·       Plný pracovní úvazek na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
·       Zázemí stabilní příspěvkové organizace
·       Pružná pracovní doba
·       Pracovní benefity (stravenky)

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
·       Jméno, příjmení, titul,
·       Datum a místo narození
·       Místo trvalého pobytu
·       Telefonický a elektronický kontakt
·       Datum a podpis přihlášky

Součástí přihlášky budou tyto dokumenty:
·       Strukturovaný životopis s důrazem na dosavadní zaměstnání, znalosti a dovednosti
·       Doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání (úředně ověřený)
·       Výpis z rejstříku trestů (max. stáří 3 měsíce)
·       Vlastnoručně podepsaný písemný souhlas se zpracování osobních údajů pro účely daného výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 sb., a Nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 (tzv.:GDPR) o ochraně osobních údajů

Pracovní náplň:
Provádění záchranných archeologických výzkumů, zajišťování archeologických dohledů, samostatné zpracovávání dokumentace k výzkumům včetně povinných výstupů, publikace výsledků práce v odborné i laické literatuře.

Další informace:
Nástup: ihned nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Rychnov nad Kněžnou

Přihlášku doručte osobně do kanceláře ekonoma Muzea a galerie Orlických hor v Rychnově nad Kněžnou, Jiráskova 2, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, nebo doporučenou poštou na tutéž adresu v zalepené obálce nadepsané "VŘ ARCHEOLOG - NEOTEVÍRAT!", nebo e-mailem (včetně scanů požadovaných dokumentů) v předmětu označeným "VŘ ARCHEOLOG" na adresu zelenka@moh.cz (v případě emailového přihlášení přinese uchazeč originály požadovaných dokumentů osobně na případný pohovor. Přihláška zaslaná elektronicky je považována za doručenou až ve chvíli, kdy je uchazeči odeslán email potvrzující přijetí.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče a výběrové řízení zrušit.

Zaslané dokumenty se nevrací.

Přihlášku doručte nejpozději do 21. 5. 2020 do 14 hodin.

Vybraní uchazeči budou pozvání k ústnímu pohovoru.

NOVINKY A AKTUALITY

nahoru