18.5.2021

Muzeum Komenského v Přerově vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici „průvodce/edukátor v kultuře"

Termín přihlášek je do 11. června 2021

Místo výkonu práce: Muzeum Komenského v Přerově
Předpokládaný nástup: od 1. července 2021 (případně dle dohody)
Pracovní úvazek: 0,5

Popis práce:

Kvalifikační předpoklady:

Další požadavky:

Nabízíme:

Přihláška musí obsahovat:

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte na adresu:
Jana Miková, personalistka, Muzeum Komenského v Přerově, p. o., Horní nám. 7/7, 750 02 Přerov, e-mail: mikova@prerovmuzeum.cz

Uzávěrka příjmu přihlášek: 11. 6. 2021 (datum doručení do Muzea Komenského v Přerově)
Vybraní uchazeči, kteří budou splňovat předpoklady pro tuto pracovní pozici, budou e-mailem vyzváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční dne 16. 6. 2021.
Více o muzeu na http://www.prerovmuzeum.cz.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.
Odesláním životopisu udělujete Muzeu Komenského v Přerově, p. o., souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.