20.5.2021

Národní galerie v Praze hledá kolegu na pozici „bezpečnostní ředitel"

Termín přihlášek je do 15. června 2021

Popis pracovní pozice:

·        metodické řízení a koordinace v oblasti fyzické, informační a kybernetické bezpečnosti instituce, ochrany utajovaných informací a krizového řízení
·        výkon funkce bezpečnostního ředitele dle zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a
o bezpečnostní způsobilosti
·        zodpovědnost za koncepci a bezpečnostní politiku instituce
·        zodpovědnost za dodržování bezpečnostních standardů pro ochranu zaměstnanců, návštěvníků, objektů, majetku NGP či majetku svěřeného nebo zapůjčeného
·        zajištění dodržování právních předpisů pro oblast personální, administrativní a technické bezpečnosti
·        vytváření vnitřních předpisů
·        vedení a koordinace týmu lidí, komunikace s úřady či zřizovatelem
·        zajišťování agendy BOZP a PO
·        zodpovědnost za plán krizové připravenosti a přípravy na mimořádné situace

Požadujeme:
·        vysokoškolské vzdělání technického směru, specializace v oblasti bezpečnosti či krizového řízení
·        minimálně 5 let praxe v oboru fyzické bezpečnosti nebo řízení bezpečnosti organizace
·        znalost bezpečnostních systémů (PZTS, CCTV, SKV, EPS, NZS) a mechanických zábranných systémů
·        zkušenosti s návrhem a aplikací postupů pro ochranu měkkých cílů
·        zkušenosti s výkonem agendy ochrany utajovaných informací
·        zkušenosti s řízením procesů a vedením týmu lidí
·        dobré komunikační dovednosti, koncepční, řídící a organizační schopnosti, zodpovědnost a důslednost
·        aktivní znalost anglického jazyka na úrovni B2
·        způsobilost pro přístup k informacím ve stupni utajení „Vyhrazené“
·        trestní bezúhonnost

Nabízíme:
·        zajímavou a stabilní práci v prestižní kulturní instituci
·        dynamické pracovní prostředí
·        možnost profesního růstu
·        benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, volný vstup do galerie
·        práci na plný úvazek, platové ohodnocení 12. tarifní třída
·        nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis a životopis do 15. 6. 2021 na hr@ngprague.cz.

Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.