16.7.2021

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy vyhlašuje výběrové řízení na pozici „kurátor sbírek – dokumentátor"

Termín uzávěrky: 30. července 2021

Termín nástupu: dle dohody

Místo výkonu práce: Regionální muzeum v Jílovém u Prahy, Masarykovo náměstí 16

Platové zařazení: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a státní správě, v platném znění.

Charakteristika vykonávané činnosti:

Požadavky:

Nabízíme:

Přihlášky do výběrového řízení zasílejte písemně na adresu Regionálního muzea v Jílovém u Prahy do 30. července 2021 (termín doručení), obálku označte nápisem „VŘ – kurátor“.

Nebo e-mailem: reditelka@muzeumjilove.cz

Součástí přihlášky budou tyto přílohy:
1.     Strukturovaný životopis
2.     Běžná kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
3.     Motivační dopis

Výběrové řízení bude dvoukolové, přičemž 2. kolo bude vedeno formou pohovoru s uchazeči vybranými v 1. kole podle zaslaných písemných podkladů k přihlášení do výběrového řízení. O postupu do druhého kola a termínu pohovoru budou uchazeči informováni e-mailem.

Případné upřesňující dotazy zodpoví e-mailem či telefonicky Mgr. Veronika Stachurová, Ph.D.  (stachurova@muzeumjilove.cz, +420 241 950 791).

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.