2.8.2021

Národní galerie v Praze hledá kolegu na pozici „vedoucí oddělení vnějších vztahů"

Termín přihlášek je do 31. srpna 2021

Národní galerie Praha hledá vhodného/nou kandidáta/ku pro oblast fundraisingu a rozvoje vztahů s významnými partnery.

Popis pracovní činnosti:
· pečuje o významné partnery NGP a pracuje na získávání nových
· vytváří strategii rozvoje vztahů s partnery a donátory z řad institucí, firem i jednotlivců
· ve spolupráci s projektovými manažery výstav definuje fundraisingové cíle projektů a realizuje je v souladu s celkovou strategií NGP
· zodpovídá za komerční krátkodobé pronájmy prostor v objektech NGP
· spravuje a rozšiřuje síť kontaktů (média, státní a veřejné instituce, komerční i soukromý sektor)
· koordinuje a produkčně zajišťuje akce pro partnery

Požadujeme:
· vysokoškolské vzdělání
· min. 3 letou praxi na obdobné pozici
· znalost anglického jazyka (min. úroveň C1) a znalost dalších jazyků výhodou
· výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
· kultivované vystupování, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
· zkušenost s vedením lidí
· orientace v českém a světovém kulturním prostředí výhodou

Nabízíme:
· zajímavou a stabilní práci v prestižní kulturní instituci
· dynamické pracovní prostředí
· možnost odborného vzdělávání a profesního růstu
· benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, volný vstup do expozic NGP
· práci na plný úvazek
· nástup možný od 1. 10. 2021 nebo dle dohody

V případě zájmu pošlete svůj motivační dopis a životopis do 31. 8. 2021 na hr@ngprague.cz.

Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.