2.8.2021

Slezské zemské muzeum vyhlašuje výběrové řízení na pozici „muzejní edukátor/ka"

Termín přihlášek je do 16. srpna 2021

Požadované kvalifikační předpoklady:
· vysokoškolské vzdělání humanitního nebo přírodovědného směru
· výborná znalost MS OFFICE

Další požadavky:
· schopnost týmové i samostatné práce
· znalost edukačních metod vhodných pro tvorbu a vedení muzejních programů
· schopnost samostatné i týmové tvůrčí činnosti
· dobré komunikační, didaktické i organizační schopnosti
· kreativita a aktivní přístup
· samostatnost, spolehlivost, flexibilita, bezúhonnost
· praxe výhodou

Povinné přílohy přihlášky:
· profesní životopis
· bezúhonnost doložená výpisem z Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíce)
· motivační dopis
· kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
· návrh edukačního programu pro libovolnou věkovou kategorii v rozsahu 60 minut
· písemný souhlas se zpracováním, uchováním a poskytnutím osobních údajů třetím osobám pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění

Nástup možný od 1. září 2021.

Platové podmínky:
9. platová třída (19.730–28.920 Kč dle uznatelné praxe), po zapracování možnost odměny dle dosažených pracovních výsledků.

Pracovní poměr bude uzavřen na plný úvazek, na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Termín pohovoru:
Uchazeči o toto pracovní místo se zúčastní pohovoru před výběrovou komisí, které představí své záměry a představy o výkonu pracovního místa. Uzávěrka příjmu přihlášek do výběrového řízení je dne 16. 8. 2021 do 12.00 hodin. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor, který se uskuteční dne 19. 8. 2021 v prostorách ředitelství Slezského zemského muzea, Nádražní okruh 31, 746 01 Opava.

Přihlášky zasílejte poštou v zalepené obálce s uvedením zpětné adresy s označením na obálce „Výběrové řízení – Muzejní edukátor/ka“ nejpozději do 16. 8. 2021 do 12.00 hodin nebo osobně na adresu Slezské zemské muzeum, Nádražní okruh 31, 746 01 Opava do 16. 8. 2021 do 12.00 hodin.

Případné dotazy Vám zodpoví Mgr. Michal Valeček, tel.: +420 778 527 822.