6.1.2022

Regionální muzeum a galerie v Jičíně vypisuje výběrové řízení na pozici „Pracovník Oddělení produkce výstav a konzervátor textilu"

Termín přihlášek je do 31. března 2021

Požadavky na kandidáta:
•           minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
•           komunikativnost a pozitivní přístup
•           kladný vztah ke kultuře a kulturnímu dědictví
•           dobrá znalost práce na PC (Excel, muzejní databázové systémy MUSEION)
•           výtvarné nadání
•           schopnost učit se novým věcem

Výhodou:
•           praxe na podobné pozici

Nabízíme:
•           pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s reálnou možností změny na dobu neurčitou
•           zajímavou a tvůrčí práci u stabilní organizace
•           platové podmínky dle dohody (9. platová třída)
•           nástup cca v červnu 2022

Náplní práce je především realizace výstav a výstavních projektů (tzn. cca 10 výstav za rok), vedení přírůstkové knihy v elektronické a listinné podobě, základní konzervátorské zásahy v podsbírce textilu. Jedná se o kumulovanou funkci.

Přihláška musí obsahovat:
•           kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail)
•           strukturovaný životopis s fotografií a s přehledem dosavadní praxe
•           (Uchazeči, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru, předloží dále platný výpis z rejstříku trestů a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.)

Přihlášky zasílejte do 31. března 2022 na adresu Regionální muzeum a galerie v Jičíně, Valdštejnovo náměstí 1, 506 01 Jičín – případně e-mailem na adresu: babik@muzeumhry.cz. Dotazy k výběrovému řízení zasílejte na babik@muzeumhry.cz.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit či neobsadit pozici žádným z kandidátů.