25.3.2022

Národní muzeum – Odbor provozního náměstka vyhlašuje výběrové řízení na pozici „Obchodní referent v Obchodním oddělení"

Termín přihlášek je do 10. dubna 2022

Místo výkonu práce:

Nová budova Národního muzea, Obchodní oddělení, Vinohradská 1, 110 00 Praha 1

Nástup:
1. 6. 2022, popř. dle dohody

Požadavky pro výkon práce:
– SŠ/VŠ vzdělání
– pokročilá znalost PC (znalost programů Helios/Wispi/Colosseum výhodou)
– samostatné řešení svěřených úkolů
– pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování
– znalost češtiny slovem i písmem
– trestní bezúhonnost

Upřesňující informace:
Popis práce:

– odpovědnost za vedení administrativy oddělení (spisová služba, vyřizování objednávek, faktur, smluv, vedení poštovní agendy)
– práce s pokladním a skladovým systémem Colosseum
– práce s e-shopem a předplatiteli,
– komunikace s návštěvníky – dotazy ohledně vstupného, výstav a otevírací doby
– komunikace s pokladními
– zpracování statistik pro ostatní oddělení
– odpovědnost za formu a množství vystaveného zboží v obchodech Národního muzea
– odpovědnost za objednávání zboží a rozšiřování sortimentu
– asistence vedoucímu oddělení

Nabízíme:
– pracovní úvazek 1,0 – pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce – stabilitu příspěvkové organizace – zázemí významné kulturní instituce, pracoviště v centru Prahy
– 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování/kulturu/sportovní aktivity

Odměňování:
Podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, a podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Termín pro podání přihlášky: 10. 4. 2022

Přihlášky zasílejte na e-mail: personalni@nm.cz, zprávu označte v předmětu "Obchodní referent". Neúplné přihlášky budou vyřazeny.

Způsob zpracování přihlášky:
Motivační dopis
Profesní životopis

Kontaktní osoba:
Mgr. Jan Růžička, Obchodní oddělení, tel.: +420 739 542 222, e-mail: jan.ruzicka@nm.cz.

Místo bude obsazeno výběrem z uchazečů. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu muzeu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.